r   e   k   l   a   m   a

1000RR SC57b <3 by damien

Dowiedz się, co sądzą inni o Twoim motocyklu.

Moderatorzy: Majki, maciekx, prezes

1000RR SC57b <3 by damien

Postautor: damien dodano: 18 sty 2019, 15:06

Tak jak pisałem w temacie o F4i sport czas przedstawić Wam moją nową maszynę. SC57b z 2006 roku całkowicie w oryginale. Jeśli będzie mi służyła jak poprzednia, to będę z niej bardzo zadowolony :D :moto: . Jak tylko zrobi się cieplej wpadną nowe płyny do moto (niby były zmieniane, ale dla pewności :D ), póki co temperatura nie zachęca do siedzenia w garażu :szalony:

Poniżej wrzucam kilka fotek sprzęta i zachęcam do komentowania :dziendobry: .Wszystkie opinie co do planów jak i sprzęta mile widziane.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i na koniec fotencja z poprzednim sprzętem :foto:

Obrazek

Co do planów to jest pare pomysłów:
- na pewno inne gumy -> zrobione
- wydech -> zrobione
- klamki -> zrobione
- rolki wahacza -> zrobione
- crash pady puig (bez kręcenia dziur w owiewkach) -> zrobione
- inna szyba
- stojaki pod moto -> zrobione
- quickshifer
- zmiana filtra powietrza -> zrobione
- mocowanie blachy -> zrobione
- w przyszłości stalowy oplot
- mniejsze kierunki -> zrobione
- jakiś x-grip na telefon do turystyki :lol2: -> zrobione
- może jakiś wyświetlacz biegów
Ostatnio zmieniony 06 sie 2019, 18:05 przez damien, łącznie zmieniany 5 razy
damien

Sprzęt: F4i S

Reklama

Re: 1000RR SC57b <3 by damien

Postautor: Szymeky dodano: 18 sty 2019, 16:20

No gratulacje, mega się prezentuje i że oryginał wszystko- ciężko o taką :D Ja byłem bardzo zadowolony z modelu sc57 także życzę bezawaryjności i będę śledził rozwój tematu :piwo: Zakładasz quickshifter, oplot, wydech i filtr- to jeszcze dorzuć laminaty i na tor bo oryginałów szkoda coś o tym wiem... :lol2:
Awatar użytkownika
Szymeky

Sprzęt: gix el

Postautor: dodek dodano: 18 sty 2019, 20:48

Ładna - jc w kwestii turystyki mam do opchniecia do takiej cebry oryginalny stelaż Givi pod kufer- kupiłem go z kufrem z myslą o założeniu do f4i , ale szkoda mi go ciąć bo jest dedykowany do SC57b
dodek

Sprzęt: f4i

Postautor: szrama dodano: 19 sty 2019, 01:18

Tak jak już mówiłem w temacie F4i gratuluję mot prezentuje się wyśmienicie. Mam nadzieję że zobaczymy się na rozpoczęciu tego sezonu w Opolskim mechaniczniaku.

1. Opony - teraz masz co Michały? Na co chcesz zmienić?,
2. Kierunki to jednak bym zostawił bo moto w tych co masz moto prezentuje się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
szrama

Sprzęt: Honda CBR 600 F4

Postautor: damien dodano: 19 sty 2019, 02:33

dodek, bankowo taki stelaż super sprawa, tym bardziej jeśli pasuje p&p do hondziny, ale na dzień dzisiejszy wydaje mi się że byłby on na ostatnim miejscu mojej listy "to do". Najchętniej pokupował bym wszystko co bym chciał naraz i przed sezonem sobie modził, no ale są rzeczy ważne i ważniejsze. W każdym razie dzięki za ofertę :D

szrama, tak, teraz siedzi pp2ct. Zmieniam na bridgestony s20, dobrze mi się na tym jeździło na f4i, co prawda tył szybko schodził i z tego co pamiętam zużyłem 3 gumy z tyłu (tzn. raz łysa od jazdy, drugą najechałem na jakiś metal i sie przebiła co dla mnie dyskwalifikuje oponę, no i teraz mam trzecią założoną) i przed silesią przód też zmieniłem na świeższy dot. Zobaczymy jak bedzie z tą tylną gumą w litrze, bo moto ma się czym odpychać, a pamiętam, że kilka lepszych tras na f4i i opona trochę znikała.
Co prawda nie kupuje nówek, ale staram się wrzucać świeże dot-y.

No kierunki przez to, że są dymione nie wyglądają źle i na pewno są dobrze widoczne, w każdym razie jak już wpadnie wydech to zmienię mocowanie blachy i pewnie kierunki mimo wszystko :)
damien

Postautor: dodek dodano: 19 sty 2019, 09:28

Nowe s20 tak nie znikają - te uzywki wbrew pozorom czasami są dojechane i dlatego szybko ich nie ma.
A co do stelaża jc zastanów sie bo szlifierka juz na niego czeka. :twisted:
dodek

Sprzęt: f4i

Postautor: maciekx dodano: 19 sty 2019, 18:59

Gratuluję zakupu piękna sztuka niech dobrze służy. Co do opon pomysł nad czymś innym typu Rosso Corsa 1 lub 2 ewentualnie supercorsa sp lub metzeler k3rr. Mam teraz s21 i szału nie ma znika szybko a i miałem sporo uslizgow o niebo lepsza jest k3rr i wbrew pozorom naprawdę wolno znika
mój szatanik gsx-r 1000k5 http://www.honda-cbr.pl/forum/szatan-suzuki-gsx-1000-t14207.html
Awatar użytkownika
maciekx
Moderator

Sprzęt: GSX-R 1000 k5
GG: 3502659

Postautor: wojtas1613 dodano: 21 sty 2019, 09:53

Gratuluje zakupu :) oby służyła :)
Moim skromnym zdaniem jedno z ładniejszych malowań SC57 (ale może dlatego, że lubie czerwien i czerń w moto)
Jeśli chodzi o gumy to tak jak Maciek wyżej pisał, pomyśl o K3RR oponka jest pewna, ja w F4i w zeszłym sezonie tj. 2018 nakulałem na niej 10tyś km i dałaby rade jeszcze z 1tyś, ale zjadłem już boki na torze i nadaje się do złomu bo ogranicznik już nawet zjedzony :) czasów nie kręce jak Maciek, ale jadąc 1:06 na Łodzi nie miałem ani jednego najmniejszego uślizgu (a wiadomo Łódź asfaltu nie ma jak na Poznaniu bo jest tam tylko drogowy), a wręcz powiedziałbym że nie raz i nie dwa mnie ratowała z opresji jak we winklu na oryginalnych setach rąbałem po asfalcie i prawie mi moto podcieło... i oponka du** uratowała bo już praktycznie lecąc na glebe złapała przyczepność i dało się odratować :D
I w tym sezonie na 100% będę brał znowu K3RR - po dyskusjach z Maćkiem i analizowaniu Supercorsy u chłopaków na Łodzi jak jeździłem to stwierdzam, że K3RR jest o wiele lepszą oponką, a przykładem może być to, że Supercorse ciężko ogarnąć z ciśnienami przy temp. 29C na zewnątrz chłopakom darło opony jak wściekłe, a moja była w IDEALNYM stanie bez żadnych rozdarć (Maciek sam widział zdjęcia bo wysyłałem mu kiedyś)
wojtas1613

Sprzęt: Honda CBR F4i

Postautor: rzuf dodano: 21 sty 2019, 12:56

dokładnie taką samą kupiłem 4 lata temu - to samo malowanie, nakładka na siedzenie :) i ciągle jest u mnie - ze stanu igła trochę jej zeszło ale ogólnie niezawodny sprzęt!
jak ma po torze latać to owiewki obowiązkowo - i najlepiej komplet - ja przyżydziłem i teraz mam zadupek i bak podarty :)
Crashe puig bez wiercenia też brałem - już drugi komplet - pierwszy pięknie przyjął na siebie glebe i piec i rama praktycznie bez uszczerbku wyszły... Chociaż wystają na boki przeokropnie - być może lepsza opcja to jakieś ślizgi na dekle - tego nie ćwiczyłem...
Awatar użytkownika
rzuf

Sprzęt: f4i+sc57b
GG: 5445460

Reklama

Postautor: damien dodano: 21 sty 2019, 14:03

Na wstępnie dzięki za mnóstwo miłych słów na temat sprzęta :piwo:
maciekx, wojtas1613, w takim razie na nowy sezon pewnie wpadnie to co mi zaproponowaliście. Gdy szukałem gum do F4i maciekx pisał o S20, które później założyłem no i cały sezon dobrze mi się na tym latało.
rzuf, na szczęście crash pady puiga już do mnie idą, jedna z pierwszych rzeczy, o których myślałem kupując motonga :mrgreen:. Jak to mówią, jak sie nie wywrócisz to sie nie nauczysz, ale dobrze wiedzieć, że spełniły swoje zadanie i najważniejsze części moto nie ucierpiały

Co do torowania, co najmniej raz chciałbym odwiedzić coś typu kisielin żeby się oswoić z moto no i mam nadzieje, że z raz zaczepie coś większego :moto: , ale mimo wszystko więcej czasu na moto spędzam na drogach publicznych niż na torze :D
damien

Następna

Wróć do Nasze motocykle