r   e   k   l   a   m   a

Jaki wybrać kombinezon.

Opisy recenzje kasków, kurtek, rękawic, spodni, butów oraz pozostałej części garderoby na motocykl.

Moderatorzy: Majki, maciekx, prezes, qiun

Jaki wybrać kombinezon.

Postautor: kazek_wynalazek dodano: 24 sty 2009, 20:39

Witam.

Sezon zbliża sie wielkimi krokami, a tu nie ma się w co ubrać. Chciałbym na nowy sezon wrzucić jakąś skórkę na siebie, i w sumie czy ktoś może mi powiedzieć które z poniższych nadają sie do użycia? Niestety budżet został wyssany przez odbudowe CBRy czyli pozostaje: Tschul, Probiker lub Cafe Racer.
Ktoś miał doczynienia z tymi kobinezami? Ktoś wie co to warte??
WrrrrrrrrRRRuuuUUUUUuummmmmmmm....
Awatar użytkownika
kazek_wynalazek

Sprzęt: CBR600F3
GG: 2320579

Reklama

Re: Jaki wybrać kombinezon.

Postautor: MAT dodano: 24 sty 2009, 22:41

A jeżeli można wiedzieć do jakiej kwoty ? Do skóry będziesz musiał zainwestować w bieliznę termoaktywną na zimniejsze dni, jak w takie będziesz jeździł i w razie deszczu jakiś kondonik (nie durex itp):).
Czytałem o Tschulu i sporo osób go polecało i z tych trzech chyba bym tą firmę wybrał.
Awatar użytkownika
MAT
Moderator

Sprzęt: Kawasaki Z1000
GG: 18846188

Postautor: kazek_wynalazek dodano: 24 sty 2009, 23:11

Co do bielizny termo, to w spadku po zimie (snowboard) już mam. A kwota w okolicy 1000.
WrrrrrrrrRRRuuuUUUUUuummmmmmmm....
Awatar użytkownika
kazek_wynalazek

Sprzęt: CBR600F3
GG: 2320579

Postautor: prezes dodano: 25 sty 2009, 02:00

Ja mam wlsnie 2-czesciowy kombinezonik Tschul'a i jestem z niego zadowolony, moze najlepszy to on nie jest ale jak na towar za 800zl jest super. Komplet ochraniaczy w miejscach najbardziej narazonych na potluczenia/otarcia, gruba skora kurtka dobrze spasowana nic sie w niej nie przesowa wszystko jest na swoim miejscu. Ja serdecznie polecam
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszytstko Bez Nich Jest Niczym....

http://www.bikepics.com/members/prezes32/
Awatar użytkownika
prezes
Moderator

Sprzęt: f3 => GSXR K6
GG: 4334932

Postautor: MAT dodano: 25 sty 2009, 10:04

Popatrz tutaj: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5484708
Zadzwoń bo podejrzewam że to nie wszystko co ma.
A tutaj trochę pisali o nim: http://forum.scigacz.pl/about27255.html
Jeżeli masz niedaleko to dobre oferty, sam bym do niego pojechał, ale 350km to trochę za daleko, może jak zbiorę komplet chętnych to się przejadę.
Awatar użytkownika
MAT
Moderator

Sprzęt: Kawasaki Z1000
GG: 18846188

Postautor: Dragon dodano: 27 sty 2009, 19:58

Ja osobiście od niedawna (ok. początku października) jeżdżę w kombinezonie PROBIKER'a, nie jeździłem nigdy wcześniej w kombinezonach, ale jestem bardzo zadowolony jak do tej pory. Najniższa temperatura w jakiej jechałem w tym kombinezonie to ok. +1. Pod kombi miałem ubrany cienki swetr z wysokim kołnierzem i zwykłe kalesony. Przy średniej prędkości 90km/h było trochę chłodno ale nie było zimno, jak się skupia na jeździe i nie myśli się o zimnym to nie czuć tego. Jedyne w co mi było wtedy zimno to ręce. Zrobienie w jedną stronę 35km przy tej temperaturze daje się we znaki. Dla mnie jedynym minusem w tym zestawie jest to że spodnie z tyłu są całe czarne, ale za to kurtka na plecach ma ''wyrzeźbiony'' bardzo fajny wzorek. Kombi posiada wewnętrzne dwie kieszenie, i wszyte zamki na klatce, plecach i kolanach, służące do wentylacji podczas jazdy.

A o to jak wygląda, ja mam ten czerwony
http://www.moto-akcesoria.pl/product_info.php?cPath=344_52&products_id=12015

Osobno zamawia się kurtkę i spodnie. Po sezonie nabyłem go za 1225 zł teraz kosztuje 300 zł węcej.
Honda CBR 600 F4i Sport ...::: D-PRO STYLE :::...
Awatar użytkownika
Dragon

Sprzęt: F4i Sport

Postautor: John Doe dodano: 27 sty 2009, 20:41

A co powiecie o tym kombiku Racer z Intermotors? w przecenie niby jest po 599 PLN.. obecnie mam jakiś stary IXS, gdzie spodnie wygladaja jak narciarskie z lat 80 XX wieku :P
--------------------------------
Jeśli blizny dodają charakteru to moje moto jest ku***sko charakterne....
Awatar użytkownika
John Doe

Sprzęt: CBR F4i Sport 2001
GG: 1174890

Postautor: MartinBikesManiac dodano: 28 sty 2009, 10:57

Za tą kasę jest jak za darmo...W lato kosztował 1240zł wiec teraz 50% ceny ;) Najtańsze kombi Tschul kosztuje ok 880zł więc ten i tak 280zł taniej. Tylko ,że kombi Adrenaline Racer są tylko w 2 kolorach do wyboru czerwono -czarny i czarny . Jest to całkiem podobny kombi do modelu Utika z 2007r .Myślę,że do normalnej jazdy (nie torowej itp) kombi będzie w sam raz.Pozdrawiam..;)
SKLEP/SERWIS MOTOCYKLOWY. www.mgm-moto.pl
Awatar użytkownika
MartinBikesManiac
Moderator

Sprzęt: F1 ;P
GG: 1970398

Postautor: Mazaqqq dodano: 28 sty 2009, 11:19

Witam naprawde polecm tego gostka co pisze MAT sam pare dni temu kupilem od niego kombi FLM GREYHOUNT w bardzo dobrej cenie i ja nstwial bym sie na twoim miejscu na FLM najlepsza Firma z tych co wymieniles a wcale nie odbiega od tamtych cena a wykonanie napewno bardziej tresciwe i zetelne no to tyle pozdrawiam:)
Jada chlopcy jada, jada na japońcach nikt ich nie dogoni bo kreca do końca!!!! oj dana oj dana :):):)
Awatar użytkownika
Mazaqqq

Sprzęt: F4i sport Rossi
GG: 9529947

Reklama

Postautor: Rrozar dodano: 30 sty 2009, 01:24

Tak jak poprzednik polecam gościa z allegro. Zainwestowałbym w dobrą używkę (FLM, Dainese itd), nie pakowałbym się w nowe kombinezony za 800zl. Kumpel niedawno kupił od niego FLM, jest bardzo zadowolony, przed sezonem tez zamierzam kupić kombi i najprawdopodobniej będzie to Dainese
Rrozar

Sprzęt: f4i sport

Następna

Wróć do Odzież motocyklowa