r   e   k   l   a   m   a

Firma RST opinie itd.

Opisy recenzje kasków, kurtek, rękawic, spodni, butów oraz pozostałej części garderoby na motocykl.

Moderatorzy: Majki, maciekx, prezes, qiun

Re: Firma RST opinie itd.

Postautor: dycio1 dodano: 01 cze 2013, 14:15

Wczoraj zakupiłem kurtkę RST TRACTECH, jak narazie dużo o niej nie mogę powiedzieć, ale wygodna jest. ;) Prześmigałem ją dzisiaj w nocy troche w dosyc niskiej temperaturze i podpinka zdaje zadanie, ciepło było. :moto:
W planach mam dokupić spodnie rst oraz buty. :)
I kto powiedział że miłości nie można kupić? ;)
http://www.honda-cbr.pl/forum/nowy-skarb-pc35-t10498.html
Awatar użytkownika
dycio1

Sprzęt: F4
GG: 9385596

Reklama

Postautor: Jim Rynor dodano: 14 sie 2013, 16:28

Na jesień kupiłem rękawice RST pilot evo czy jakoś tak, dałem 180zł na Oldtimer bazarze, gdzie cena sklepowa tego modelu to około 400zł, rękawice w kwietniu już miały dziury na palcach (szwy na szczęście), rzepy zdechły miesiąc później, na szczęście 20zł u krawca i chodzą dalej. Nie polecam, polskie Metro są lepiej wykonane, a ochronę zapewniają podobną.
Awatar użytkownika
Jim Rynor

Sprzęt: CBR 600 F4 '99

Postautor: sikorka dodano: 20 mar 2014, 16:03

Miałem Buty RST TracTech, po przejechaniu niecałych 5tys km buty popruły się przy kostkach (łącznie skóry i plastiku) zarówno lewy jak i prawy w tych samych miejscach...
Buty poszły na reklamacje, wymusiłem na sprzedawcy zwrot gotówki za buty i dzięki Bogu się udało...
Rozmawiałem ze sprzedawcą i mówił, że sprzedał setki takich butów i to pierwszy taki przypadek ;)

Teraz szukamy nowych kaloszy, prawdopodobnie wpadną buty SIDI :tanczacybanan2:
http://www.honda-cbr.pl/forum/f4i-sport-sikorka-t7252.html
Awatar użytkownika
sikorka

Sprzęt: F4i Sport

Postautor: Davido dodano: 24 mar 2014, 14:07

Posiadam kombiak dwu częściowy RST Stunt z którego jestem zadowolony, jedyna wadą są liczne drobne wytarcia "skóry":
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie polecam rękawiczek tej firmy miałem już dwie pary.Pierwsze RST STUNT pękły na mankiecie. Drugie RST TrackTech Evo również się rozerwały,a co najlepsze miałem je może maksymalnie 10 razy na rękach :szalony:
Obrazek
"...Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia..."
Awatar użytkownika
Davido

Sprzęt: CBR F4 PC35

Postautor: olek85 dodano: 04 lip 2014, 13:49

Kombinezon 2 częściowy RST TRACTECH EVO zakupiony nowy. W spodniach po drugim lataniu rozwalił mi się rozporek po ok. miesiącu od kupna z tyłu w części materiałowej nogawki zaczął się pruć materiał na szfie. Po kilku wyprawach zrobiła się naprawdę mega dziura i mówię coś tu nie tak więc zwróciłem do reklamacji, którą bez tłumaczenia praktycznie mi uwzględnili i w chwili obecnej spodnie są w naprawie w specjalistycznym zakładzie krawieckim. Wydaje mi się że trafiłem po prostu wadliwą sztukę bo poza tą wpadką materiał mają naprawdę dobrej jakości.
Awatar użytkownika
olek85

Sprzęt: CBR 600rr

Postautor: przem81 dodano: 21 kwie 2015, 12:23

RST TRACTECH EVO polecam. Świetne rozwiązanie dla tych którzy potrzebują osobnych rozmiarów kurtki i spodni.
Awatar użytkownika
przem81

Sprzęt: CBR F4

Postautor: Zaku dodano: 18 paź 2015, 12:23

Jeżdżę w całym komplecie RST Trach Tech Evo przez cały rok, na torze i po ulicy.

Nic się nie psuje, a buty to jest totalny majstersztyk i dla mnie są lepsze od Sidi nawet. A najważniejsza sprawa, że są całkowicie certyfikowane, tak samo jak rękawice w drugiej edycji.
Rękawice co prawda zmieniłem na Knoxa Handroida na 2016 - ale to jest przepaść cenowa.

Jeśli się do czegoś przyczepić to, że rękawice faktycznie psują się estetycznie, o co chodzi? Takie dodatki czerwone na palcach po prostu po użytkowaniu się psują i odpadają, choć rękawicę działają bez zarzutu wciąż - jak ktoś jest estetą to nie polecam, jeśli ktoś chcę mieć super bezpieczne za w miarę dobre pieniądze to tylko RST Trach Tech Evo (chodzi mi o ten przedział cenowy). No i cały czas ma się wrażenie, że rzepy przestaną działać ale działają. Może to tylko moja wyobraźnia.

Sam latam w dwuczęściówce teraz. Jak dla mnie wszystko tam gra. Miałem glebę na Poznaniu przy 130km/h i jedynie leciutko przytarł się lewy bark. Jedyna rada, to kupować rozmiar ciasny, bo się rozejdzie.
Bardzo fajną sprawą jest, że mamy protektor pleców w cenie oraz podpinkę na chłodniejsze dni, obydwie te rzeczy sprawdzają się bardzo dobrze.

Teraz wydali drugą edycje tego modelu i jest jeszcze bardziej bezpieczna, lepiej podkreśla posturę i jest wygodniejsza.
Awatar użytkownika
Zaku

Sprzęt: Honda CBR 600 F4

Postautor: John Doe dodano: 26 lip 2016, 17:28

Z doświadczeń własnych i znajomych : kombinezony RST dają radę, buty i rękawice nie. Buty odradzali mi sami sprzedawcy, podobno mieli dużo zwrotów.
Rękawice to jakaś totalna porażka, przecierają się, prują. Swoje łatałem kilka razy aż się wk... zdenerwowałem, dorzuciłem trochę (trafiłem na promocję) do Shimmy VRS i spokój.
Pamiętam rękawice RST Roberto, tak się przetarły/spruły że ubierając je miał gołe 95% wnętrza dłoni :lol2:
--------------------------------
Jeśli blizny dodają charakteru to moje moto jest ku***sko charakterne....
Awatar użytkownika
John Doe

Sprzęt: CBR F4i Sport 2001
GG: 1174890

Postautor: Baron dodano: 28 lip 2016, 16:46

Kurtkę mam Trach tech Evo 2 rok i jest wszystko super, buty mam Evo 2 dwa lata i złego słowa powiedzieć nie mogę, wszytko jest w bardzo dobrym stanie i jestem bardzo zadowolony.
Baron

Sprzęt: CBR 954RR

Reklama

Postautor: makiGS dodano: 15 sie 2016, 22:30

kombinezon RST tracktec mam około 3 lat i jest ok złego słowa nie powiem, co do rękawic RST delta II to idź pan w #$^%&^* farbuje łapy, przecierają się (jedną dziurę na kciuku u szewca załatałem, a teraz na środku dłoni skóra popękała i mam takie 1-2cm z 3-4 dziury :tanczacybanan: ) ten rok mają dojeździe, a później będę szukał coś nowego
makiGS

Sprzęt: Honda CBR 600 F4iS

Poprzednia

Wróć do Odzież motocyklowa