r   e   k   l   a   m   a

Motocyklem w Alpy z jab87!!!

Informacje na temat zlotów, imprez, spotkań motocyklowych.

Moderatorzy: Majki, maciekx, prezes, qiun

Motocyklem w Alpy z jab87!!!

Postautor: jab87 dodano: 11 lut 2018, 21:28

Witam, na poczatku albo w połowie sierpnia planuje 8-10 dniowy wypad w alpy. Pierwsza połowa to szwajcarskie alpy i slynna petla czyli grimselpass,furkapass i sustenpass i wszystko inne co znajduje sie w zasiegu, nocleg we wloszech blisko granicy. Druga połowa to Austria i slynny grossglockner i okolice. Wszystko kwestia do dogadania dogadani.Trzeba to powoli ogarniac trasy noclegi itd.Kiedys ktos mi powiedział ze jak raz wiedziesz w alpy to nie będziesz chcial ich oposcic i przy każdej okazji będziesz tam wracał. Ja to juz wiem :moto: ale nic nie stoi na przeszkadzie zebys Ty sie o tym przekonał.Zapraszam każdego kto chce przezyc kilka najwspanialszych dni w sezonie 2018 :moto: Nie chce mi sie jechac samemu dlatego tez szukam kogos lub malej grupki na taki wypad bedzie mega. W poprzednie roku organizowalem zlot forumowy w tym roku idziemy dalej w europe hehe pozdrawiam
Awatar użytkownika
jab87

Sprzęt: pc 40
GG: 9605907

Reklama

Re: Motocyklem w Alpy z jab87!!!

Postautor: Model321 dodano: 26 lut 2018, 11:01

Siema, ja wstępnie jestem zainteresowany :) Natomiast u mnie wchodzi tylko w grę wyjazd maksymalnie na 7 dni, czyli powiedzmy wyjazd z Polski w sobotę i powrót za tydzień w niedzielę.
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...:)
Awatar użytkownika
Model321

Sprzęt: GSXR 1000 K9
GG: 4369025

Postautor: jab87 dodano: 26 lut 2018, 13:21

Spoko ja myslałem nad terminem 11-19 sierpnia o ile nie napierdoli sniegu;) nocleg mysle ogarnac gdzieś w okolicach domodosoli we włoszech rok temu bylem w miejscowosci varzo bardzo fajne urokliwe miasteczko. Pytanie jest takie czy lepiej zostac tam i gwalcic szwajcarie oraz włochy i tamta tereny przez 7 dni czy np 3 dni tam i 3 dni w okolicach grossglocknera wtedy jeden dzien wypada na przyjazd miedzy hotelmi :moto:
Awatar użytkownika
jab87

Sprzęt: pc 40
GG: 9605907

Postautor: Model321 dodano: 08 mar 2018, 11:33

Termin mi pasuje. Może lepiej 3 dni w jednym miejscu i 3 dni w drugim.
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż ciężko ich czasem wyprzedzić...:)
Awatar użytkownika
Model321

Postautor: Model321 dodano: 30 kwie 2018, 08:46

Ponieważ jab87 nie będzie mógł w tym sezonie pojechać w Alpy, ja przejmuję organizację wyjazdu. Obecnie jadę na pewno ja oraz dwóch kumpli z poza forum cbr. Myślę, że listę chętnych kompletuję do końca maja, a do końca czerwca by się przydało zebrać zaliczki i coś zarezerwować. Termin bez zmian 11-19 sierpnia. Odnoście miejsca to będzie Szwajcaria i Włochy lub Austria i Włochy, jak będzie pełna lista chętnych to ustalimy, która opcja. Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie wyjazdu to pisać priv :moto:

1. Model321
2. Daniel
3. Bartek
Awatar użytkownika
Model321

Postautor: Model321 dodano: 11 maja 2018, 11:01

Wstępne plany tras dojazdu i powrotu.

https://www.google.de/maps/dir/Warszawa ... !5i1?hl=pl

https://www.google.de/maps/dir/Warszawa ... !3e0?hl=pl

Obecnie chęć wyjazdu zadeklarowały 4 osoby:

1. Model321 - Kamil
2. Daniel
3. Bartek
4. Dgrfst - Olo (forum gixxer)

Za jakiś czas podam propozycje tras na każdy dzień. Skupimy się na Włoskich przełęczach i jednego dnia będzie też wyjazd do Austrii na Grossglockner :moto:

Liczyłem mniej więcej budżet to wychodzi około 5000 zł na głowę.
Awatar użytkownika
Model321

Postautor: -patrick- dodano: 11 maja 2018, 14:47

jest co jechać.
ja ze swojej strony mogę polecić dojazd samochodem z przyczepką.
duużo większy komfort, dolot "na raz" bez napinki, w razie awarii moto nie ma ciśnienia z powrotem.
no i de facto 1 samochód spali mniej niż 2 motocykle. ;)
leciałem tak w zeszłym roku w Alpy i drugi raz zrobiłbym to samo.
a na miejscu jazdy jest tyle, że nie miałbym ochoty wracać na moto do domu.
Awatar użytkownika
-patrick-

Sprzęt: CBF 600 '04
GG: 4666675

Postautor: Kazad dodano: 12 maja 2018, 20:24

-patrick- pisze:jest co jechać.
duużo większy komfort, dolot "na raz" bez napinki, w razie awarii moto nie ma ciśnienia z powrotem.

Po zeszłorocznej wyprawie jestem tego samego zdania. Jazda po autostradzie do celu jest nudna i męcząca. Do tego spalanie zeczywiscie już na dwa moto jest większe.
Awatar użytkownika
Kazad

Sprzęt: CBR 600RR

Postautor: Model321 dodano: 29 maja 2018, 09:05

Kazad pisze:
-patrick- pisze:jest co jechać.

Po zeszłorocznej wyprawie jestem tego samego zdania. Jazda po autostradzie do celu jest nudna i męcząca. Do tego spalanie zeczywiscie już na dwa moto jest większe.

Jak ktoś ma auto z hakiem i przyczepkę na moto to opcja na pewno dobra.
Awatar użytkownika
Model321

Reklama

Postautor: Model321 dodano: 23 sie 2018, 20:37

Wyjazd się udał, ale niestety nie wszyscy mogli pojechać. Wybraliśmy się w trzy osoby, moto na kołach.
1. Model321
2. Daniel
3. Bartek

Poniżej link do kilku zdjęć z wyjazdu. Za jakiś czas postaram się wrzucić jakieś filmiki, to lepiej będzie widać po jakich jeździliśmy drogach :D

https://1drv.ms/f/s!Ao3Gl6SAj-K_iYQ81U3mInJf5IwCkQ
Awatar użytkownika
Model321

Następna

Wróć do Zloty, imprezy, ustawki