r   e   k   l   a   m   a

[S] Dainese + AGV + ARAI + HJC

Moderatorzy: maciekx, prezes

[S] Dainese + AGV + ARAI + HJC

Postautor: Marishka dodano: 17 lip 2018, 10:33

Cześć wszystkim,
mam do zaoferowania dużo najwyższych modeli kasków takich firm jak AGV, ARAI, HJC w mega niskich cenach. Pisząc najwyższe modele, mam na myśli: AGV Pista, AGV Corsa, ARAI RX7V, HJC RPHA 11
Przykład:
AGV Corsa R malowanie Espargaro 2016 cena 2519zł z 4200zł
ARAI RX7V Vinales 3072 zł z 4400zł
HJC RPHA 11 Jonas Folger 1699zł z 2500zł

do tego mam wyprzedaż kombinezonów Dainese, modele 1PC i 2PC

Zainteresowanych zapraszam na PRV ;)
Dainese / AGV / ARAI / SUOMY / Lightech / Rizoma / CNC Racing / OZ Racing / FullSixCarbon / OHLINS / Goodridge
Awatar użytkownika
Marishka

Sprzęt: CBR 600RR

Reklama

Re: [S] Dainese + AGV + ARAI + HJC

Postautor: Marishka dodano: 31 paź 2018, 12:19

Jak wiadomo, jesień i zima to najlepsza pora na korzystanie z promocji na ciuchy i kaski ;) dlatego w motoFashion ruszamy z wyprzedażą posezonową (czy sezon się już zakończył? ;))
zapraszam na WYPRZEDAŻ klik! kombinezonów, kasków, butów oraz takich akcesoriów jak koce grzewcze :moto:
Dainese / AGV / ARAI / SUOMY / Lightech / Rizoma / CNC Racing / OZ Racing / FullSixCarbon / OHLINS / Goodridge
Awatar użytkownika
Marishka

Postautor: kaamos dodano: 01 lis 2018, 01:24

Hej. Mogłabyś przybliżyć nieco buty DAINESE MOTORSHOE D1 AIR?
Szukam czegoś na lato, do miasta, więc interesują mnie przede wszystkim następujące cechy:
1) Wentylacja - robi robotę? Jak dla mnie, to im bliżej im do sandałów, tym lepiej ;) Za przykład podam moje obecne Probiker City, z których jestem zadowolony pod tym względem, ale które nie zapewniają zbyt wiele ochrony.
2) Ochrona kostki - tu jest słaby punkt większości krótkich butów - w ogóle nie usztywniają kostki i nie chronią przed wyłamaniem jej na bok. Jedyne, które zaspokajają moje potrzeby pod tym względem, na jakie się natknąłem, to TCX Cube. Ale te znów nie grają z pozycją stopy na sportowym motocyklu (za wysoko zabudowane z przodu). Jak jest z tymi butami? Stawiają duży/średni/żaden opór przy próbie zgięcia cholewy w bok?

A może znasz jakieś inne buty, które by mnie zadowoliły? ;)

Btw
Te buty sportowe zostały zaprojektowane z myślą o młodszym celu

itp... Nie ufajcie Google Translate :P
kaamos

Sprzęt: F4i

Postautor: Marishka dodano: 01 lis 2018, 11:56

kaamos wersja AIR jest perforowana, więc jak widać na zdjęciach but jest 'siatkowany'. Ochrona - są na tyle wysokie, że osłaniają i chronią kostkę. W tym modelu poprawili punkt buta, na którym opiera się dźwignia zmiany biegów - dodali ten (prawdopodobnie) gumowy element - poprzednik tego nie miał. Bardzo dobrze też sprzedają się u mnie trampki Dainese Streetbiker AIR. Również mają sztywną podeszwę i wzmocnienie na kostce.

Cholera, liczyłam na to, że nikt nie czyta opisów produktów... :lol:
Awatar użytkownika
Marishka

Postautor: kaamos dodano: 01 lis 2018, 14:56

Że są wysokie i osłaniają kostkę, to jeszcze nie znaczy, że ją usztywniają ;)
Byłbym wdzięczny za odpowiedź wprost - jest ta kostka sztywna, czy nie jest? Da się ją znacząco zgiąć w bok?
kaamos

Postautor: Marishka dodano: 01 lis 2018, 15:25

jest sztywna, ale myślę że powinieneś przymierzyć ten model buta ;)
Awatar użytkownika
Marishka

Postautor: kaamos dodano: 01 lis 2018, 16:07

Ok, dzięki. Jakby mnie kiedyś zawiało na Śląsk, to postaram się wpaść, rzucić okiem. ;)
kaamos

Wróć do Inne - sprzedam