r   e   k   l   a   m   a

wiem jak się prowadzi CBR F4 - a jaki będzie Hornet

Stawiasz "pierwsze kroki" na dwóch kółkach ? A może chciał byś spróbować jazdy wyczynowej ?

Moderatorzy: Majki, maciekx, prezes, qiun

wiem jak się prowadzi CBR F4 - a jaki będzie Hornet

Postautor: cosinus dodano: 20 sty 2019, 22:42

Załózmy, że wiem jak się prowadzi CBR F4 (F4i)w mieście, korkach, prawoskrętach, jak lagi wchodzą w symbiozę z drogą pozamiejską, jak wyprzedzić ciężarówkę...

co w Hornecie będzie podobne, które odczucie będzie inne. Gdzieś spotkałem: Bardziej zwrotny? Za miękki. Za wysoko obroty max.momonetu.

Subiektywnie fajniejszy moto ogółnoużytkowy, czy nie/
Jakiś typowy sposób jeżdzenia (Nie wyczynowy) na wersji :S:
cosinus

Sprzęt: Było GS500 ... CBR?

Reklama

Re: wiem jak się prowadzi CBR F4 - a jaki będzie Hornet

Postautor: uszu dodano: 20 sty 2019, 23:11

Miałem okazję przejechać się każdym z ww. motocykli
F4 99r. silnik PC 35,typowa honda z "jeszcze " wygodną pozycją,dobra w zakręty,gorzej manewruje się w mieście
F4i sport 03r to samo co wyżej tyle że wtrysk i dzielona kanapa,reakcja na manetkę lepsza,reszta jak powyżej
hornet 600 PC 41 05r. pozycja bardziej wyprostowana i nogi mało co zgięte przez co w turystyce nie męczy przy optymalnej prędkości do 120km/h, potem walka z wiatrem chyba że położysz się na baku.Mnie najbardziej urzekło hamowanie silnikiem w hornecie,po odpuszczeniu manety dość fajnie wbija ręce w kierownicę,przez co trzeba dobrze wyczuć sprzęta co w zakręcie nie odpuścisz.
Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny silników są nie mal identyczne i serwis nie sprawia problemów,jeśli chodzi o gaźniki to ustawienia mają praktycznie te same jak i płytki zaworowe 7,48.Zależy czego oczekujesz od moto,jeśli w trasy na spokojnie i na miasto to hornet,a jeśli torowanie,winklowanie i zapierdalanie to f4 lub f4i ewentualnie wtrysk f4i sporta.
Awatar użytkownika
uszu

Sprzęt: sc33
GG: 725001

Re: wiem jak się prowadzi CBR F4 - a jaki będzie Hornet

Postautor: Rookie dodano: 11 lut 2019, 21:45

cosinus pisze:Załózmy, że wiem jak się prowadzi CBR F4 (F4i)w mieście, korkach, prawoskrętach, jak lagi wchodzą w symbiozę z drogą pozamiejską, jak wyprzedzić ciężarówkę...

co w Hornecie będzie podobne, które odczucie będzie inne. Gdzieś spotkałem: Bardziej zwrotny? Za miękki. Za wysoko obroty max.momonetu.

Subiektywnie fajniejszy moto ogółnoużytkowy, czy nie/
Jakiś typowy sposób jeżdzenia (Nie wyczynowy) na wersji :S:

A który mniej więcej rocznik horneta Cię interesuje? 6 czy 7 lat latałem PC36 zanim przesiadłem się na cbr.
Awatar użytkownika
Rookie

Sprzęt: PC41 / PC40

Wróć do Technika jazdy, stunt