r   e   k   l   a   m   a

W jakich butach jeździcie? Opinie o obuwiu motocyklowym

Opisy recenzje kasków, kurtek, rękawic, spodni, butów oraz pozostałej części garderoby na motocykl.

Moderatorzy: Majki, maciekx, prezes, qiun

Re: W jakich butach jeździcie? Opinie o obuwiu motocyklowym

Postautor: Giro dodano: 10 mar 2019, 18:47

Witam, odgrzeje trochę temat.

Kupiłem dzisiaj w dobrej cenie (tak mi się wydaje) buty RST TRACTECH EVO 3, czy ktoś użytkuje może ten model i ma już parę kilometrów w nich najechane.

Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś plusy i minusy. Wiadomo każdy jakieś ma, ale ogólnie jakąś opinie o nich.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Giro

Sprzęt: Honda cbr f4i

Reklama

Postautor: Marishka dodano: 20 mar 2019, 16:55

Giro pisze:Witam, odgrzeje trochę temat.

Kupiłem dzisiaj w dobrej cenie (tak mi się wydaje) buty RST TRACTECH EVO 3, czy ktoś użytkuje może ten model i ma już parę kilometrów w nich najechane.

Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś plusy i minusy. Wiadomo każdy jakieś ma, ale ogólnie jakąś opinie o nich.

Cześć,
ja mam model tractech evo, ale poprzednika ;) świetna wentylacja/perforacja, nawet wygodnie się w nich chodzi :P jednak myślę, że powinny lepiej trzymać w kostce - ale dużo zależy od budowy stopy/nogi. Niektórym pasuje tylko A*, innym tylko RST itd - trzeba mierzyć ;)
Dainese / AGV / ARAI / SUOMY / Lightech / Rizoma / Bonamici Racing / OZ Racing / FullSixCarbon / OHLINS / Goodridge
Awatar użytkownika
Marishka

Sprzęt: CBR 600RR

Postautor: Giro dodano: 20 mar 2019, 17:09

Marishka pisze:
Giro pisze:Witam, odgrzeje trochę temat.

Cześć,
ja mam model tractech evo, ale poprzednika ;) świetna wentylacja/perforacja, nawet wygodnie się w nich chodzi :P jednak myślę, że powinny lepiej trzymać w kostce - ale dużo zależy od budowy stopy/nogi. Niektórym pasuje tylko A*, innym tylko RST itd - trzeba mierzyć ;)
Właśnie co do tego trzymania w kostce, też mam pewne wątpliwości, mierzylem 43 i jest zaciasny w palcach, ale dobrze kostka była opieta, ja wziąłem 44 bo w palce nie ciśnie, ale jest właśnie trochę luzniejszy w kostce.

No nie stety już musi zostać, bo już nie mogę oddać, ale napewno będzie lepiej chronił niż adidasy do tej pory ;-)

Giro

Postautor: damien dodano: 21 mar 2019, 00:23

Mierzyłem kiedyś buty RST, ale dla mnie były strasznie ciasne w stopie (pewnie stopa platfus) w każdym razie to dyskwalifikowało ta markę jako moje obuwie. Dorwałem gdzieś alpina smx 6 w spoko monecie na którymś z oldtimerbazarów chyba we wrocku, latam do tej pory, dla mnie strzał w 10
damien

Sprzęt: F4i S

Postautor: maciekx dodano: 21 mar 2019, 09:10

tylko minus taki że smx-6 to gumak bez jakiejkolwiek ochrony kostki i całego przegubu tak jak stary model sidi vertigo, wygodne ze mozna cały dzien przechodzic ale co z tego jak bardzo niski poziom bezpieczenstwa oferują te buty, osobiście nikomu ich nie polecam pomimo ze sam uzytkowałem vertigo tyle lat
mój szatanik gsx-r 1000k5 http://www.honda-cbr.pl/forum/szatan-suzuki-gsx-1000-t14207.html
Awatar użytkownika
maciekx
Moderator

Sprzęt: GSX-R 1000 k5
GG: 3502659

Postautor: Giro dodano: 21 mar 2019, 21:27

damien pisze:Mierzyłem kiedyś buty RST, ale dla mnie były strasznie ciasne w stopie (pewnie stopa platfus) w każdym razie to dyskwalifikowało ta markę jako moje obuwie. Dorwałem gdzieś alpina smx 6 w spoko monecie na którymś z oldtimerbazarów chyba we wrocku, latam do tej pory, dla mnie strzał w 10
No właśnie ja swoje RST też wyrwalem w dobrej kasie na tym bazarze we Wrocku.

Giro

Postautor: Giro dodano: 21 mar 2019, 21:46

To w sumie moje pierwsze buty motocyklowe i narazie się ciężko przyzwyczaić że noga stoi jak zabetonowana, mam nadzieję że się trochę rozbiją i ogólnie zrobią się trochę mieksze, bo teraz to nawet ciężko biegi wrzucać, musiałem stopkę na maxa do góry podnieść, bo ciężko było buta pod nią włożyć.

Giro

Postautor: Giro dodano: 06 kwie 2019, 21:34

Siemka,jednak dogadałem się z gościem i mi wymieni te buty na alpinastars smx-s, czy ktoś może używa ten model i może się coś wypowiedzieć, czy są mieksze (wygodniejsze) od RST.

Giro

Poprzednia

Wróć do Odzież motocyklowa