r   e   k   l   a   m   a

HONDA CBR F4i sport by alfaholicgt

Dowiedz się, co sądzą inni o Twoim motocyklu.

Moderatorzy: Majki, maciekx, prezes

HONDA CBR F4i sport by alfaholicgt

Postautor: alfaholicgt dodano: 13 kwie 2019, 10:38

Witam wszystkich :moto: :D

Przyszedł czas i na mnie bym się pochwalił swoim moto:)
CBR zakupiłem sobie dokładnie rok temu w kwietniu i z biegiem czasu myślę że był to najlepszy zakup w moim zyciu:)nigdy wcześniej nawet nie myślałem o moto, na niczym nie jeździłem kompletnie nie miałem nic do czynienia nawet ze skuterem:)Aż tu nagle znajomy znajomy kupił sobie GSX'R K7 750 i tak mnie wciągnął dźwięk,wygląd i ta cała otoczka moto że po tygodniu stałem się posiadaczem F4i,pierwsze kilometry ,dni byłrm tak zestresowany że masakra,ale z biegiem czasu stwierdzam że jak ktoś czegoś baaardzo pragnie to nie ma żeczy nie możliwych i wszystkiego można się nauczyć..:)Pierwsze zejscia na kolano,próby stawiania na koło(na razie tylko próby ale ten sezon to naprawi i będzie już jezdzone na kole)ludzie otaczający cię w około coś fantastycznego:)

Dobra teraz trochę o moto które dało tyle frajdy:)
CBR F4i 2001r
przebieg około 50 tys.
miałem malutkiego ślizga na lewą stronę na samym początku ale już wszustko ogarnięte tylko porysowałem owiewki:)
na chcwilę obecną stoi u mechanika bo coś powoduje drgania z w trakcie dodawania gazu,ale amm nadzieję że to nic poważnego zobaczymy,oprócz tego wymienia naped,zaraz też wpadną opony pirelli sepercorsa,oleje filtry wymienione i to chyba na tyle:)

Jak kogos zanudziłem to sorki :piwo: respekt

Obrazek

Obrazek

Obrazek
alfaholicgt

Sprzęt: CBR 600 F4i sport

Reklama

Re: HONDA CBR F4i sport by alfaholicgt

Postautor: ziemax dodano: 14 kwie 2019, 07:57

Ładna maszynka! :tanczacybanan2: Skąd jesteście?
Awatar użytkownika
ziemax

Sprzęt: PC31A

Postautor: alfaholicgt dodano: 14 kwie 2019, 12:43

Z woj. pomorskiego okolice gdańska:)
alfaholicgt

Postautor: alfaholicgt dodano: 21 kwie 2019, 19:09

pytanko mam małe

Nie wiem czemu ale straszne drgania mam w hondzie i nei wiem od czego to może być,stało się to nagle i są do dzisiaj.Myśleliśmy z mechanikiem że może szpilka jest gdzieś urwana,ale przejrzeliśmy wszystkie i jest ok,rozebrał rozrzad tam też ok,sprzegło ma luz na tym koszyku sprzegła, dobrze mówie na tych sprężynach ma delikatny luz i to słychać,ale czy to jest tego wina??
Najbardziej czuć na podnóżkach ale roznosi sie to na cały motor..
Na pewno jest to od silnika bo dodając obroty na postoju to je czuć ,nie ważne czy jest wysprzeglony czy nie..
Ma ktoś jakiś pomysł:)???
alfaholicgt

Postautor: eMDe dodano: 22 kwie 2019, 08:09

A stukanie słychać?kopci?silnik nie ma mocy?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
eMDe

Sprzęt: 1000RR

Wróć do Nasze motocykle