r   e   k   l   a   m   a

Kupno owiewek na ebayu. Jakie koszta przesyłki?

Dyskusje ogólne, na tematy związane z motocyklami i nie tylko .

Moderatorzy: Majki, maciekx, prezes

Re: Kupno owiewek na ebayu. Jakie koszta przesyłki?

Postautor: mnichu dodano: 14 kwie 2019, 20:33

Siema ;)

Dzięki Wam zdecydowałem się na odnowę owiewek po poprzednim właścicielu - partaczu.

Nie wiem czym to malował ale zeszło pod najzwyklejszym rozpuszczalnikiem. Nitro nie bardzo chciało tego rozpuszczać. Odtłuszczacz do hamulców też nie.... benzyna też nie :lol2:

6 godzin zabawy..... z efektu jestem mega zadowolony. Został mi jeszcze zbiornik paliwa i przedni chlapacz :)

I w zasadzie widzę że nie jest to ori lakier (chyba) bo brakuje srebrnych pasów itd ale nie wiem czemu ktoś to polakierował bo lakier naprawdę nie jest zniszczony. Brak też jakichkolwiek szlifów co mnie cieszy :P

Obrazek

Obrazek

Ten napis HONDA narazie zostawię.. jak dorwę jakieś normalne naklejki to się zmieni :D

Czarny009 pisze:świetną masz narzeczoną

Wiem :wub:

Pozdro :moto:
mnichu

Sprzęt: CBR 600 F4i

Reklama

Postautor: kaamos dodano: 14 kwie 2019, 23:06

Wow, gratuluję odkopania skarbu pod tym smarkiem. Tyle wygrać :thumbup:
kaamos

Sprzęt: F4i

Postautor: mnichu dodano: 12 maja 2019, 19:45

kaamos , Nawet nie masz pojęcia jak się ciesze :moto: Znaczy cieszyłem... ale o tym za chwile.

Z uwagi na brak czasu zrobiłem zbiornik paliwa... i złożyłem moto. Zostawiłem sobie błotnik na później.
Obrazek

Moja narzeczona :wub: Mówiłem jej że kapcie nie pasują do tego zdjecia :lol2:

Obrazek

I teraz... o zgrozo.... wziąłem się za błotnik :| NIE LUBIĘ carbonu ;/ Nie pasuje mi to wcale ;/
Obrazek

Lakier bezbarwny zrywam.... spróbuje to odnowić... i chyba sprzedać bo mi to w ogóle nie pasuje do reszty. Chyba że polakieruję na niebiesko to wtedy OK :thumbup:

A Wy co doradzicie ? Śmiało piszcie bo narazie na Waszych radach dobrze wychodzę :thumbup:

(mogłem założyć sobie galerie i tam pisać ale chyba za późno Obrazek )
mnichu

Sprzęt: CBR 600 F4i

Postautor: maciekx dodano: 13 maja 2019, 09:14

mozesz sobie zalozyc temat w dziale nasze motocykle i tam opisywac modyfikacje motocykla i to by bylo najlepsze a nie w temacie "kupno owiewek z ebaya"
mój szatanik gsx-r 1000k5 http://www.honda-cbr.pl/forum/szatan-suzuki-gsx-1000-t14207.html
Awatar użytkownika
maciekx
Moderator

Sprzęt: GSX-R 1000 k5
GG: 3502659

Poprzednia

Wróć do Pogaduchy