Switch to full style
Informacje dotyczące rejestracji, ubezpieczenia i innych.
Odpowiedz

Ubezpieczenie

16 sie 2009, 20:41

Witam mam motorek od paru dni i czekają mnie wszystykie formalności. Wiem że moto trzeba ubezpieczyć więc może ktoś sie wypowie gdzie jest ok a gdzie zdzierają i nie warto.
Pozdro

Re: Ubezpieczenie

16 sie 2009, 21:15

ogólnie jest przyjęte, że OC najtaniej w PZU.
I ja bym w sumie polecał, każdy motocykl tam ubezpieczałem i jakiś szczególnie niemiłych sytuacji nie miałem.

Inne firmy zaczynają być tańsze, gdy bierzesz jakieś "dodatki" (AC, NNW)

16 sie 2009, 23:20

A jak z tymi dodatkami? Lepiej wykupić pakiet pełen czy samo OC? Jak sądzicie przydaje sie NW i AC?

17 sie 2009, 20:13

z tego co wlasnie dzownilem w sprawie swojej F4i to faktycznie OC dosc tanio wyjdzie w PZU (ok 200zl)

druga sprawa jest taka ze CHYBA zadna firma poza PZU nie oferuje ubezpieczenie AC wraz z opcja ubez. od kradziezy... jesli ktos zna taka firme to niech da namiar bo gadalem ze znajomym z hestii i mowil ze u nich tego nie ma i oprocz PZU chyba nigdzie

20 sie 2009, 01:54

Ja ( jedyny właściciel, zniżki tylko 5% za bezkolizyjną jazdę + 5% za przedłużenie - 23 lata, czyli muszę dopłacać za wiek) jestem juz 2 rok w PZU ze swoją CBR-ką, płacę 217zł za OC + NNW (ubezpieczenie moje + pasażera jeśli byśmy sobie krzywdę na moto zrobili) Pieniądz mały, a człowiek lepiej się czuje :)

05 lut 2010, 17:16

wracam wlasnie z PZU...
OC + NW (15tys) wyliczyli mi 175zl...zero zniżek i zwyżka za wiek ;)
Warta OC 205zl

05 lut 2010, 18:17

Ja mam puszkę ubezpieczoną w Link4, więc tam też opłaciłem cebrę.
30% zniżki ale zwyżka za wiek, 185zł/ rok

05 lut 2010, 23:08

ja wstępnie tak na szybko się dowiadywałem bez szczegółów , w pzu OC jak dla mnie 52zł na rok i min.będę musiał wybulić 1000zł na AC.

07 lut 2010, 14:30

U mnie w PZU też podobnie OC + NW (15tys) 190 zł. zamierzam zwiększyć NW jeszcze nie wiem o ile i wykupić AC myślę że warto.

07 lut 2010, 14:36

Nikos z tych cen wnioskuje że masz zniżki :), dowiedz się o AC w allianz.

Ja OC wykupiłem w PZU > koszt 49zł i tam polecam wszystkim się udawać, podobno najtaniej wychodzi u nich.
AC > właśnie warto porównać z allianz, jak coś na PW mogę podesłać komuś telefon do Pana który ubezpieczał już trochę motocykli w allianz.
Odpowiedz